Bubba Watson znów górą

Wysłany przez m 27/06/2018 0 Komentarze

Bubba Watson wygrał trzeci raz w tym sezonie. I trzeci raz w karierze triumfował w Travleres Championship. W PGA Tour ma już 12 zwycięstw.

Watson zaczynał finałową rundę ze stratą aż sześciu uderzeń do lidera Paula Casey’a. A po 72 dołkach miał trzy uderzenia przewagi nad trzema graczami – Casey, JB Holmes, Beau Hossler i Stewart Cink w niedzielę mogli tylko oglądać plecy Watsona.

Bubba zagrał 63 uderzenia w finałowej rundzie, czyli siedem poniżej par. Cink był o uderzenie lepszy w niedzielę, ale stratę po trzech rundach do Watsona miał znaczną. Hossler zagrał 66 uderzeń, Holmes 67, a aż 72 miał Casey, który dzień wcześniej do przejścia pola TPC River Highlands potrzebował o 10 zagrań mniej.

Czuję się, jakby to było moje domowe pole. Gdy tylko ogłaszany jest terminarz na kolejny rok, od razu wysyłam zgłoszenie. To miejsce dla mnie znaczy naprawdę wiele, także dla mojej rodziny. Tylko na tym polu mój tata widział jak wygrywam, jak kwalifikuję się do drużyny na Puchar Rydera”, mówił wyraźnie przejęty Watson.

Dla niego to trzeci triumf w tym turnieju w karierze. A i trzeci w tym sezonie. Watson wcześniej wygrywał w Genesis Open oraz Dell Match Play.

W kalendarzu PGA Tour teraz czas na Quicken Loans National na polu TPC Potomac at Avenel Farm.

Wpisz tekst komentarza