Informacja o dostawach

SPOSOBY DOSTAWY ZAKUPÓW


 

W naszym sklepie golfowym dla wygody naszych Klientów oferujemy możliwość wyboru spośród kilku sposobów dostawy zakupów na wskazany przez Państwa adres.


 


 


 

1. Wysyłka zamówienia kurierem DPD to koszt 19.99 zł zamówienia złożone w naszym sklepie do godziny 16 wysłane są jeszcze tego samego dnia, a więc do klienta dostarczane są już dnia następnego (z wyłączeniem sobót, niedzieli i świąt). Przy zamówieniu powyżej 799zł wysyłka gratis.


 


 


 


 

2. Wysyłka zamówienia poprzez Paczkomaty Inpost to koszt 10,99zł - wszystkie zamówienia złożone w naszym sklepie do godz. 15 wysyłane są jeszcze tego samego dnia, a następnie dostarczane do wybranego przez Państwa paczkomatu do 48h.


 


 


 


 

3.Wysyłka paczki zamówienia listem poleconym za pośrednictwem Poczty Polskiej to koszt 7,99 zł

Ze względu na wysokie ceny wysyłki oraz dłuższy czas dostawy, Pocztą Polską wysyłamy jedynie najmniejsze produkty.


 


 


 

4.Odbiór osobisty zamówienia w naszym sklepie stacjonarnym to oczywiście koszt 0zł.

Serdecznie zachęcamy wszystkich naszych klientów, którzy mają taką możliwość do osobistego odbioru złożonego zamówienia. Dzięki możliwości odbioru osobistego w każdej chwili będą mogli Państwo dokonać błyskawicznej wymiany na inny produkt, model czy też rozmiar. Nasz magazyn mieści się przy ulicy Marii i Lecha Kaczyńskich 10 w Bełchatowie. 


 


 


 

Po dokonaniu zakupów, w kolejnym kroku realizacji zamówienia – w zakładce „opcje dostawy” nasz system wskaże możliwe opcje dostawy dla wybranych przez Państwa produktów po obliczeniu łącznej wagi wysyłki.


 

Przypominamy, że przy wartości zamówienia na kwotę minimum 799 PLN dostawa na terenie Polski jest bezpłatna! Przy zakupach na kwotę minimum 2500 PLN dostawa na terenie Unii Europejskiej jest również bezpłatna!


 

Bezpłatna dostawa realizowana jest przez firmę kurierską DPD.