O Nas

Zacznijmy od tego jak to wszystko się zaczęło…

 

Wakacje w Hiszpanii, a dokładnie Costa del Sol, tudzież Costa del Golf. Widok całych rodzin i grup przyjaciół wybierających się, żeby spędzić czas na zielonej trawie. Od 8- letnich wnuczków po ich 80- letnich dziadków. Wszyscy elegancko wystrojeni i uśmiechnięci, ciągną swoje wózki golfowe żywo dyskutując o 18- stu dołkach, które ich czekają.

 

Był to widok niesamowity- naszym oczom ukazała się wizja sportu, który łączy pokolenia, z którego nie trzeba rezygnować, niezależnie od wieku i stanu zdrowia.

 

To zainspirowało nas „zielonych” - jak trawa na polu golfowym - wówczas w temacie, by spróbować tego eleganckiego sportu. Tam zaczęła się nasza miłość do tego sportu i chyba nie musimy dodawać, że trwa ona do dziś. Golf stał się naszą pasją!

 

Od pomysłu przeszliśmy do realizacji. 16 marca 2015 r. spełniło się nasze wielkie marzenie. Nasza pasja stała się naszą pracą.

 

Dziś jesteśmy na polskim rynku golfowym nowym sklepem. Zrobimy wszystko, żeby zdobyć Państwa zaufanie. W kontakcie z naszymi Klientami pamiętamy o słowach Johna McKeana:

 

"70% naszych decyzji zakupowych podejmujemy w oparciu o to, jak jesteśmy traktowani jako ludzie, a tylko 30% bazuje na właściwościach produktu."

 

Cel, który nam przyświeca każdego dnia to zadowolenie naszych Klientów. Dlatego właśnie pragniemy dostosować asortyment naszego sklepu do Państwa oczekiwań. Jesteśmy otwarci na wszelkie sugestie z Państwa strony.

 

Dla nas, udana transakcja to taka, w której obie strony są zadowolone i wyciągają z niej korzyści.

 

Co nas wyróżnia spośród innych sklepów na rynku golfowym ?

  • Dyspozycyjność codziennie pod numerem telefonu oraz adresem e-mail podanym w zakładce „kontakt”

  • Wysyłka w ciągu 24 h w przypadku 95 % produktów z naszego sklepu

  • 14 dni na zwrot zamówionych produktów, bez podawania przyczyny zwrotu, a gdy będą Państwo potrzebować więcej czasu na wymianę, na pewno wydłużymy termin zwrotu

  • Stale poszerzamy asortyment naszego sklepu

  • Dostawa już od 7,99zł

  • Darmowa dostawa produktów przy zakupach powyżej wartości 999 zł

  • Możliwość dokonania zakupów bez potrzeby wychodzenia z domu

  • Sklep przyjazny profesjonalistom jak i osobom rozpoczynającym swoją przygodę z golfem

 

Szanowni Państwo, będziemy zaszczyceni, jeśli będziemy mogli doradzić i zasugerować konkretne rozwiązania podczas dokonywania przez Państwa zakupów. Chętnie będziemy gościli w naszym sklepie zarówno profesjonalistów, jak i tych, którzy dopiero rozpoczynają swoją przygodę z golfem. Każda osoba, która odwiedza nasz sklep jest dla nas niezmiernie ważna.

 

"Wszystkie przedsiębiorstwa kochają swoich klientów, ale będzie to miłość nieodwzajemniona, jeśli nie będą z nimi rozmawiać i ich słuchać."
 

Frederick Newell

 

Mamy nadzieję, że nasze uczucie sympatii do Państwa będzie odwzajemnione.

 

Z poważaniem,

Zespół GolfPoint.pl