Z miłości do golfa

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Z miłości do golfa

 

Nasz sklep powstał z miłości do gry, która łączy pokolenia. Gry, w której można odnaleźć spokój, harmonię i wspaniałą zabawę, a która nie stawia przed nami żadnych ograniczeń, zarówno wiekowych, jak i zdrowotnych. Gry dającej porządną porcję emocji, będącej za każdym razem wyzwaniem. Nasz sklep golfowy powstał z myślą o takich osobach, jak Ty. Pasjonatach golfa, którzy uwielbiają pola golfowe i to na nich lubią spędzać swój czas.

 

Cierpliwość, punktualność, szacunek - to wartości, których uczą pola golfowe gdy na nich przebywamy. Poza tym wymagają one od gracza koncentracji, wyciszenia, wytrwałości, zaangażowania oraz pokory. Są to cechy, które bardzo pomagają nie tylko podczas gry, ale w życiu w ogóle. Gdy przyglądamy się tym cechom, dostrzegamy w nich alternatywę dla współczesnego trybu życia, gdzie wciąż jesteśmy zabiegani, brakuje nam czasu na chwile wytchnienia, coraz mniej uwagi przykładamy do precyzji, a wytrwałość jest coraz rzadziej spotykana. Właśnie dlatego kochamy golfa, a nasz sklep golfowy to podkreślenie naszej pasji do tej dyscypliny sportu.

 

Od pasji do pracy

Szczęśliwy ten, kto może łączyć swoją pasję z pracą. Tak - wiemy, że mamy ogromne szczęście w życiu. Pola golfowe towarzyszą nam bowiem na każdym niemal kroku. Nie tyko wtedy, gdy gramy, ale też wtedy, gdy pracujemy. Sprzedając sprzęt golfowy, odzież golfową, a także akcesoria golfowe dedykowane tej właśnie „dystyngowanej” grze, czujemy się spełnieni. Jednocześnie dokładamy wszelkich starań, aby naszym klientom dostarczać produkty najwyższej jakości. Sami doskonale wiemy, jak to jest, gdy wchodzi się na pola golfowe mając przy sobie dobrej jakości sprzęt, a na sobie -najwyższej jakości odzież.

 

Kochamy zarażać … pasją

Właśnie dlatego nasz sklep golfowy nastawiony jest nie tylko na klientów, którzy grają od lat, ale też tych, którzy dopiero zaczynają swoją przygodę z golfem. Nasza wiedza i doświadczenie to niewątpliwie atuty, które pozwalają nam profesjonalnie doradzać podczas zakupów. Zakupów, do których zawsze dorzucamy od siebie kilka gramów zdrowej pasji.